Шорцеви

900ден1,200ден

SKU: N/A Категорија:

Изработени од висококвалитетен памучен материјал
Состав: 68% Памук, 32% Полиестер

Боја

Црвена, Црна, Бела

Големина

6, 8, 10, 12, 14, XS, S, M, L