Црн Машки Дуксер

1,190ден1,490ден

SKU: GPDUKSBEZLOGOCRNMASKI-1 Категорија:

Црн машки GP дуксер со мало GP лого напред (без големо лого на грб)

Состав: 95% памук, 5% еластан

Големина

6, 8, 10, 12, 14, 16, S, M, L

Материјал

100% Памук