Попуст !

Црна Маица

550ден

SKU: GPCRNA Категорија:
Големина Должина Ширина во раменици
6 53cm 30cm
8 55cm 32cm
10 57cm 34cm
12 59cm 36cm
14 61cm 38cm
16 63cm 40cm
S 65cm 42cm
M 67cm 44cm
Големина

6, 8, 10, 12, 14, 16, S, M

Материјал

100% Памук