Црвен Женски Дуксер

1,190ден1,490ден

SKU: GPDUKSBEZLOGOCRNMASKI-1-1-1 Категорија:

Црвен женски GP дуксер со мало GP лого напред (без големо лого на грб)

Големина

6, 8, 10, 12, 14, 16, S, M, L

Материјал

68% Памук, 32% Полиестер