Маица v2

590ден650ден

SKU: N/A Категорија:

Изработена од висококвалитетен памучен материјал
Состав: 95% Памук, 5% Еластан

Боја

Црна, Розева, Бела

Големина

6, 8, 10, 12, 14, XS, S, M, L